College van Rabbijnen

Rabbinaat
Zuidelijke Wandelweg 41
1079 RK  AMSTERDAM
020-5400 136
rabbinaat@ljg.nl

Het College van Rabbijnen telt 10 leden:
* Afgestudeerd aan het Levisson Instituut
** Afgestudeerd aan het Leo Baeck College, Londen
*** Afgestudeerd aan het Hebrew Union College, Jeruzalem

Rabbijn Tamarah Benima*
Rabbijn van PJG Noord Nederland en Beit Ha’Chidush
Lid van de Academische Commissie van het Levisson Instituut
tamarah@dds.nl

Rabbijn Menno ten Brink**
Senior rabbijn van LJG Amsterdam
Coördinator van het College van Rabbijnen en het Beth Din
Decaan van het Levisson Instituut
Lid van het bestuur van het European Rabbinic Assembly (ERA)
Lid van het Executive Board, European Union for Progressive Judaism
rebmen@ljg.nl
rabbinaat@ljg.nl

Rabbijn Hetty Groeneveld**
Geestelijk verzorger van joodse gedetineerden, Ministerie van Justitie
h.groeneveld@dji.minjus.nl

Rabbijn Navah-Tehila Livingstone Shmuelit*
Emeritus-rabbijn LJG Utrecht
rabbi-nt@orbalev.nl

Rabbijn Marianne van Praag*
Rabbijn van LJG Den Haag
Hoofd Beroepsvorming van het Levisson Instituut
mlvanpraag@gmail.com

Rabbijn Albert Ringer*
Rabbijn van LJG Rotterdam, LJG Brabant en LJG Twente
aringer@xs4all.nl

Rabbijn Joram Rookmaaker*
Rabbijn van LJG Amsterdam en LJG Utrecht
Geestelijk verzorger van joodse militairen, Ministerie van Defensie
jrookmaaker@ljg.nl

Rabbijn Kineret Sittig*
Freelance rabbijn en onderzoeker
rabbi.sittig@gmail.com

Rabbijn Awraham Soetendorp**
Emeritus-rabbijn van LJG Den Haag
Lid van de Academische Commissie van het Levisson Instituut
asoet@planet.nl

Rabbijn Corrie Zeidler***
Freelance rabbijn
Geestelijk verzorger van joodse gedetineerden, Ministerie van Justitie
rabbi.corrie@gmail.com
c.zeidler@dji.minjus.nl